Opština Berkovici

Naslovna Vijesti iz BiH Društvo U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo jedno lice

U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo jedno lice

El. pošta Štampa PDF

Sinoć u 19,30 časova, na regionalnom putu Bileća - Berkovići, u mjestu Berkovići, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je od zadobijenih tjelesnih povreda smrtno stradao Dragan Radovanović .(1988.), iz Berkovića.

Pripadnici Policijske stanice  za bezbjednost saobraćaja  Trebinje su izvršili uviđaj. Izvršenim uviđajem konstatovano je da je do nesreće došlo usljed slijetanja sa kolovoza i prevrtanja  vozila «pasat», kojim je upravljao smrtno stradali. Uzrok nesreće biće poznat nakon istrage.

U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo  jedno lice
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas594
mod_vvisit_counterJuce11573
mod_vvisit_counterOve nedelje22924
mod_vvisit_counterProšle nedelje74820
mod_vvisit_counterOvog mjeseca65486
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca337301
mod_vvisit_counterUkupno12042889