Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Polaganje za pojas

Polaganje za pojas

El. pošta Štampa PDF

Dana 20.02.2022.godine u Bileći održano je polaganje za pojas na kome je prisustvovalo 8 članova džudo kluba Berkovići. Kandidate je ocjenjivala tročlana komisija, predsjednik komisije Jovo Samardžić(majstor džudoa crni pojas peti dan) i članovi komisije generalni sekretar džudo saveza Republike Srpske gospodin Siniša Đukić(majstor džudoa crni pojas peti dan) i Nikola Čabrilo(majstor džudoa crni pojas drugi dan). svi kandidati su pokazali zavidno znanje i uspješno položili.

 

polag 1

Žuti pojas su položili:
Jakov Kojović
Ana Kojović,
Anja Čabrilo,
Veljko Škrba,
Marko Škrba,
Isidora Šetka i 
Ognjen Kojović.
Bijelo-žuti pojas je položila Tamara Dangubić.
Polaganje za pojas
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas1
mod_vvisit_counterJuce4497
mod_vvisit_counterOve nedelje28925
mod_vvisit_counterProšle nedelje34378
mod_vvisit_counterOvog mjeseca1
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca170351
mod_vvisit_counterUkupno18235178