Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport JOŠ JEDAN VELIKI USPJEH ČLANICE ĐŽUDO KLUBA BERKOVIĆI JELENE BJELICE

JOŠ JEDAN VELIKI USPJEH ČLANICE ĐŽUDO KLUBA BERKOVIĆI JELENE BJELICE

El. pošta Štampa PDF

Dana 14.03.2021. godine u Banjaluci je održano Prvenstvo Republike Srpske u đžudou u seniorskoj konkurenciji. Na ovom Prvenstvu su učestvovale tri članice đžudo kluba "Berkovići" Jelena Bjelica,Ivana Gordić i Isidora Šetka.

jel

Jelena Bjelica je ostvarila odličan rezultat osvojivši drugo mjesto i srebrenu medalju, dok Ivana Gordić i Isidora Šetka ovaj put se nisu uspjele domoći medalje, što je na neki način bilo i očekivano, jer su se borile u znatno većoj uzrasnoj konkurenciji od one kojoj one pripadaju.    

                                     

 Narednog vikenda će se u Lukavcu održati Prvenstvo BiH u konkurenciji kadeta i kadetkinja na kome će učestvovati naše gore navedene takmičarke, gdje se očekuje veliki rezultat s obzirom da je to uzrasna kategorija kojoj pripadaju i da su se plasirale na ovo takmicenje tako sto su na Prvenstvu Republike Srpske osvojile prva mjesta.

JOŠ JEDAN VELIKI USPJEH ČLANICE ĐŽUDO KLUBA BERKOVIĆI               JELENE BJELICE
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4753
mod_vvisit_counterJuce8479
mod_vvisit_counterOve nedelje20816
mod_vvisit_counterProšle nedelje47287
mod_vvisit_counterOvog mjeseca85983
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca268186
mod_vvisit_counterUkupno14636327