Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Veliki uspjeh Jelene Bjelice članice džudo kluba "Berkovići" na prvenstvu BiH

Veliki uspjeh Jelene Bjelice članice džudo kluba "Berkovići" na prvenstvu BiH

El. pošta Štampa PDF

U subotu,17.10.2020 godine u Istocnom Sarajevu je održano Prvenstvo Bosne i Hercegovine za mlade dječake i djevojčice,kadete i kadetkinje i mlade seniore i seniorke.Na ovom Prvenstvu su učestvovali dvoje članova džudo kluba Berkovići,Matija Dobranić koji i pored prikazanih veoma dobrih borbi se nije uspio domoći medalje dok je Jelena Bjelica osvoila dvije medalje ito zlatnu i bronzanu.

jya05ztu

Ova mlada džudistkinja reprenzetativka Bosne i Hercegovine svojim briljantnim nastupom je pokazala da je ubjedljivo naj bolja džudistkinja u BiH u svojoj kategoriji osvojivši prvo mjesto i zlatnu medalju u konkurenciji seniorki do 23 godine i tako ostvarila plasman na Prvenstvu Evrope dok je u konkurenciji kadetkinja osvoila treće mjesto i bronzanu medalju.

sa33tbhs

Veliki uspjeh Jelene Bjelice članice džudo kluba
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas9741
mod_vvisit_counterJuce11776
mod_vvisit_counterOve nedelje80746
mod_vvisit_counterProšle nedelje56879
mod_vvisit_counterOvog mjeseca146011
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca243917
mod_vvisit_counterUkupno14940272