Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport DŽudisti članovi džudo kluba "Berkovići" i proteklog vikenda ostvarili izuzetno dobar rezultat

DŽudisti članovi džudo kluba "Berkovići" i proteklog vikenda ostvarili izuzetno dobar rezultat

El. pošta Štampa PDF

U subotu,10.10.2020 godine u Lukavcu je održano Prvenstvo Bosne i Hercegovine u džudou za juniore i starije pionire.Na ovom prvenstvu sportisti članovi džudo klubaBerkovići su postigli značajan rezultat osvojivši tri medalje od kojih dvije zlatne i jednu bronzanu.

Prva mjesta i zlatne medalje osvoili su Isidora Šetka i Ivana Gordic i tako postale prvakinje BiH dok je Ognjen Đurica osvoio treće mjesto i bronzanu medalju. Starije pionirke ovoga kluba su proglašene za naj bolju ekipu ovoga prvenstva za što su nagradene pobjedničkim peharom.

DŽudisti članovi džudo kluba
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas6571
mod_vvisit_counterJuce5936
mod_vvisit_counterOve nedelje50204
mod_vvisit_counterProšle nedelje70039
mod_vvisit_counterOvog mjeseca181041
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca225590
mod_vvisit_counterUkupno13970005