Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Veliki uspjeh džudista džudo kluba "Berkovići "na Prvenstvu Republike Srpske

Veliki uspjeh džudista džudo kluba "Berkovići "na Prvenstvu Republike Srpske

El. pošta Štampa PDF

U subotu 03.10.2020 u Laktašima je održano Prvenstvo Republike Srpske u džudou za uzrasne kategorije,kadeti i kadetkinje,juniori i juniorke,mladi seniori i mlade i seniorke i mladi i stariji pioniri i pionirke.Na ovom Prvenstvu džudo klub "Berkovići"je nastupio sa pet takmičara koji su napravili izuzetno dobar rezultat osvojivši ukupno šest medalja od kojih tri zlatne jednu srebrenu i dvije bronzane medalje.

vvvvv Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Jelena Belica, Isidora Šetka i Gordić Ivana.Drugo mjesto i srebrenu medalju osvojila je Jelena Bjelica dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Ognjen Đurica i Matija Dobranić. U ukupnom plasmanu u konkurenciji starijih pionirki ovaj klub je osvoio visoko drugo mjesto. Jos jednom je džudo klub "Berkovići" pokazao da je uzoran sportski kolektiv čiju vrijednos nije umanjilo ni ovo teško vrijeme kroz koje prolazima da hrabro korača stazama uspjeha na čelu sa svojim trenerom Jovom Samardžićem iza koga je blistava trenerska karijera i brojni šampioni koju su proslavili Berkoviće.

Veliki uspjeh džudista džudo kluba
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas10221
mod_vvisit_counterJuce11776
mod_vvisit_counterOve nedelje81226
mod_vvisit_counterProšle nedelje56879
mod_vvisit_counterOvog mjeseca146491
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca243917
mod_vvisit_counterUkupno14940752