Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Veliki uspjeh džudista u Prijedoru

Veliki uspjeh džudista u Prijedoru

El. pošta Štampa PDF

Dana 14.04.2018.godine u Prijedoru je održano prvenstvo Republike Srpske  u Džudou za starije pionire i pionirke.Na ovome turniru je nastupio i Džudo klub Berkovići sa svojih 10 takmičara koji su ostvarili izuzetan uspjeh osvojivši ukupno 7 medalja od koji 4 zlatne 1 srebrenu i 2 bronzane.Prva mjesta,zlatne medalje ,a time i šampioni Republike Srpske postali su:

Fotografija korisnika/ce Judo Klub Prijedor.

Jelena Bjelica,Marija Šukić,Jovan Đurica i Milan Đurica

Drugo mjesto srebrenu medalju osvojio je Milan Dobranić

Treća mjesta i bronzane medalje osvojili su Kristina Lučić i Dimitrije Komar.

U ukupnom poretku ekipa  starijih pionirki Džudo  Kluba Berkovići osvojila je 2 mjesto i zato dobila pehar, takođe i ekipa starijih pionira Džudo kluba Berkovići u ukupnom plasmanu osvojilila je pehar.

Nosioci medalja svojim uspjehom su stekli pravo učešća na državnom prvenstvu BiH koje će se održati 12.05.2018 godine na Palama.