Naslovna Berkovići Privreda Нацрт Студије о утицају на животну средину за каменолом у Поткому

Нацрт Студије о утицају на животну средину за каменолом у Поткому

У току је издавање еколошке дозволе за експлоатацију архитектонско грађевинског камена кречњака на лежишту „Потоком“ у општини Берковићи.

kamen

Објављујемо нацрт документа СТУДИЈА О УТИЦАЈУ НА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ ЗА ПРОЈЕКАТ ПОВРШИНСКОГ KOПA ЗА ЕКСПЛОАТАЦИЈУ АРХИТЕКТОНСКОГГРАЂЕВИНСКОГ КАМЕНА КРЕЧЊАКА НА ЛЕЖИШТУ „ПОТКОМ“, У ОПШТИНИБЕРКОВИЋИ, ПОВРШИНЕ ЕКСПЛОАТАЦИОНОГ ПОЉА 8,08 ha.

Евентуалне примједбе и сугестије могу се доставити у општини Берковићи и биће прослијеђене Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију које је надлежно за издавање еколошке дозволе.

Нацрт Студије о утицају на животну средину за каменолом у Поткому