Naslovna Berkovići Privreda РЕДОВНО ГОДИШЊЕ АЖУРИРАЊЕ ПОДАТАКА У РЕГИСТРУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ГАЗДИНСТАВА

РЕДОВНО ГОДИШЊЕ АЖУРИРАЊЕ ПОДАТАКА У РЕГИСТРУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ГАЗДИНСТАВА

СВА  РЕГИСТРОВАНА  ПОЉОПРИВРЕДНА ГАЗДИНСТВА  ДО 15. МАЈА  ТЕКУЋЕ ГОДИНЕ

ИМАЈУ ОБАВЕЗУ  РЕДОВНОГ ГОДИШЊЕГ  АЖУРИРАЊА ПОДАТАКА  О УСЈЕВИМА /ЗАСАДИМА И СТОЧНОМ ФОНДУ  У ТЕКУЋОЈ ГОДИНИ.

ГАЗДИНСТВА КОЈА У НАВЕДЕНОМ РОКУ  НЕ  БУДУ ИЗВРШИЛА АЖУРИРАЊЕ ПОДАТАКА  ИМАЋЕ ПАСИВАН СТАТУС  У РЕГИСТРУ ГАЗДИНСТАВА И РЕГИСТРУ КОРИСНИКА , ШТО ЗНАЧИ ДА НЕЋЕ МОЋИ ОСТВАРИТИ ПОДСТИЦАЈЕ ПО ОСНОВУ ПРАВИЛНИКА О ПОДСТИЦАЈИМА  У ТЕКУЋОЈ ГОДИНИ.

ОБРАСЦЕ ЗА АЖУРИРАЊЕ МОЖЕТЕ ПОДИЋИ У ОПШТИНИ КОД РЕФЕРЕНТА ЗА ПОЉОПРИВРЕДУ, ПОПУНИТИ ИХ И ПОСЛАТИ У АГЕНЦИЈУ АПИФ У ЉУБИЊЕ ДО 15.МАЈА.

ОПШТИНА БЕРКОВИЋИ                                                              РЕФЕРАТ ЗА ПОЉОПРИВРЕДУ

РЕДОВНО  ГОДИШЊЕ АЖУРИРАЊЕ ПОДАТАКА У РЕГИСТРУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ГАЗДИНСТАВА