Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Politika Formiran novi saziv berkovićke skupštine

Formiran novi saziv berkovićke skupštine

El. pošta Štampa PDF

Polaganjem zakletve i potpisivanjem izjava odbornika danas je zvanično formiran novi saziv berkovićke Skupštine.Za predsjednika novog saziva izabran je SDS-ov kandidat Stefan Muratović koji je bio i jedini predloženi kandidat. Za je glasalo 8 odbornika dok je protiv bilo 5 odbornika.Mjesto podpresjednika skupštine takođe je pripalo SDS-ovom kandidatu MIlanu Kulušiću za koga je glasalo 9 odbornika,a četiri su bila protiv.Zamjenik Načelnika opštine Berkovići je Bojan Samardžić i za njega je glasalo 8 odbornika,a 5 je bilo protiv.

IMG 0075

 

Berkovićka skupština broji 13 odbornika, od kojih je 7 SDS,1 SP,1 DNS i 4 SNSD.

IMG 0100

 

Do izbora novog rukovodstva skupštinom je predsjedavao najstariji odbornik  Slavoljub Baćević iz DNS i dva najmlađa odobronika  MIlan Kulušić iz SDS i Milovan Škrba iz SNSD-a.Na današnjoj konstitutivnoj sjednici formirana je Verifikaciona komisija i komisija za izbor i imenovanje.Za sekretara skupštine opštine Berkovići postavljen vršilac dužnosti Ranko Šetka dosadašnji sekretar, a za načelnika opštinske uprave vršilac dužnosti Ilija Šetka,dosadašnji načelnik opštinske uprave.

IMG 0084

 

IMG 0074

IMG 0121

IMG 0123

Formiran novi saziv berkovićke skupštine
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas112
mod_vvisit_counterJuce10730
mod_vvisit_counterOve nedelje112
mod_vvisit_counterProšle nedelje59052
mod_vvisit_counterOvog mjeseca165110
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca277405
mod_vvisit_counterUkupno18036120