Naslovna Berkovići Politika О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е -десета редовна сједница СО-е Берковићи

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е -десета редовна сједница СО-е Берковићи

Обавјештавају се грађани општине Берковићи и одборници Скупштине општине  Берковићи да  ће се десета  редовна  сједница  СО-е  Берковићи одржати дана, 26.04.-2014. године (четвртак)  са почетком у 10,00 сати у сали општине Берковићи са следећим предложеним:

ДНЕВНИМ РЕДОМ:

Разматрање и усвјање Записника са девете редовне сједнице СО-е Берковићи.

1. Разматрање и усвајање Извјештаја о тромјесечном остварењу Програма рада СО-е Берковићи и Реализација Одлука, Рјешења и Закључака са девете редовне сједнице СО-е Берковићи.
  1. Разматрање и усвајање Приједлога Статута општине Берковићи.
  1. Разматрање  и усвајање Приједлога Пословника о раду СО-е Берковићи.
  1. Разматрање и усвајање  Извјештаја о пословању Ј.П. ''Водовод'' д.о.о. Берковићи за 2013. годину и протекли период 2014. године.
  1. Разматрање и усвајање Информације о стању јавног реда, мира, безбједности, личне и имовинске сигурносати грађана и саобраћаја на путевима општине Бедрковићи за 2013. годину.
  1. Доношење потребних Одлука, Рјешења и Закључака (приједлог Одлуке о издавању гаранције за кредитно задужење Ј.П. ''Водовод'' Берковићи).
  1. Разно.
  1. Одборничка питања.