Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Politika Izvještaj sa šeste redovne sjednice

Izvještaj sa šeste redovne sjednice

El. pošta Štampa PDF

Na šestoj redovnoj sjednici Skupštine opštine Berkovići usvojen je šestomjesečni izvještaj Skupštine opštine o primjeni uredbi koje se odnose na javnost rada i učešće građana o odlučivanju i realizaciji odluka,rješenja i zaključaka sa pete redovne sjednice i prve vanredne sjednice SO-e Berkovići.

Usvojen je izvještaj o izvšenju budžeta opštine Berkovići za period od 01.01-30.06.2013.god.Ukupni budžetski prihodi ostvareni su u iznosu od 430.272.00 KM sa 42 odsto ostvarenja,dok su budžetski rashodi ostvareni u iznosu od 432.417.00 Km odnosno 41 odsto.

Usvojen je izvještaj o radu referata za privredu,preduzetništvo i poljoprivredu za 2012 god i protekli period 2013.god.Takođe su usvoje izvještaji JU za predškolsko vaspitanje i obrazovanje Dječiji vrtić „ Sveta novomučenica Milica-dete“  i Zavoda za zapošljavanje RS Biro Berkovići za period 2012 i protekli period 2013.god

Odbornici su usvojili prijedlog riješenja o imenovanju savjeta za izgradnju regulacionog plana industrijske zone „Viduša“ u opštini Berkovići.

Usvojen je prijedlog odluke o osnivanju Opštinskog štaba za Vanredne  situacije,kao i prijedlog odluke o utvrđivanju kriterija za izbor i imenovanje Direktora i članova upravnog odbora JU „Narodna biblioteka“ Berkovići.

Za direktora Doma zdravlja „Dr.Milenko Muratović“ Berkovići imenovana je Renata Govedarica,doktor medicine uz pribavljanje saglasnosti Ministarstva zdravlja RS.

Za članove Upravnog odbora  gore navedene ustanove izabrani su:

1.Zoran Nikolić pravnik,

2,Olivera Muratović ,nastavnik srpskog jezika,

3,Miljana Šetka, diplomirani ekonomista.

Stručna služba opštine

Izvještaj sa šeste redovne sjednice
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4150
mod_vvisit_counterJuce8647
mod_vvisit_counterOve nedelje39564
mod_vvisit_counterProšle nedelje73292
mod_vvisit_counterOvog mjeseca64956
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca290783
mod_vvisit_counterUkupno19509746