Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Politika Sastanak na temu "Stanje u hercegovačkoj regiji"

Sastanak na temu "Stanje u hercegovačkoj regiji"

El. pošta Štampa PDF
Zahtjev Saveza opština istočne Hercegovine urodio je plodom i za sutra je zakazan radio-konstituivni sastanak na temu:Stanje u hercegovačkoj regiji i opštinama Bileća,Nevesinje,Gacko,Ljubinje Berkovići,Istočni Mostar te kordinacija rada republičkih institucija i javnih preduzeća na hercegovačkoj regiji, kao i kordinacija rada lokalnih struktura.Sastanak će se održati u zgradi Elektroprivrede u Trebinju , a sastanku bi trebali prisustvovati: Predsjednik Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović,ministar finansija Republike Srpske Zoran Tegeltija,ministar industrije,energetike i rudarstva Republike Srpske Željko Kovačević,Poslanici Narodne skupštine Republike Srpske sa hercegovačke regije,Gradonačelnik i načelnici opština hecrgovačke regije,direktor Elektroprivrede Republike Srpske,Direktori institucija i preduzeće hercegovačke regije,od republičkog značaja i njegovo preosvešenstvo episkop zahumsko-hercegovački i primorski g.Grigorije.Sastanak na temu
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4815
mod_vvisit_counterJuce8647
mod_vvisit_counterOve nedelje40229
mod_vvisit_counterProšle nedelje73292
mod_vvisit_counterOvog mjeseca65621
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca290783
mod_vvisit_counterUkupno19510411