Naslovna Berkovići Politika Konstitutivna sjednica 30. novembra

Konstitutivna sjednica 30. novembra

Predsjednik Skupštine opštine Berkovići koji je predsjedavao u protekle četiri godine  Milenko Kojović  zakazao je konstitutivnu sjednicu lokalnog parlamenta za petak, 30. novembra.

Na sjednici će biti izabran predsjednik i potpredsjednik Skupštine opštine, vršilac dužnosti sekretara, kao i članovi komisije za izbor i imenovanja.

Lokalni parlament u Berkovićima će u naredne četiri godine činiti 13 odbornika, umjesto 15 dosadašnjih.

U novom sazivu lokalnog parlamenta koji broji 13 odbornika .SDS će imati šest,SNSD dva,DNS tri,PDP jednog i SRSRS jednog odbornika.

Konstitutivna sjednica 30. novembra

mod_vvisit_counterOvog mjeseca20935