Naslovna Berkovići Politika Zavšena obuka za članove biračkih odbora

Zavšena obuka za članove biračkih odbora

U Berkovićima  je završena obuka članova biračkih odbora za predstojeće lokalne izbore, koji će biti održani 7. oktobra. Glasaće se na sedam redovnih biračkih mjesta.

Predsjednici i članovi biračkih odbora upoznati su sa izbornim pravilima, ponašanjem i etikom na biračkim mjestima, ali i svim drugim elementima kojima je potrebno da ovladaju prije održavanja lokalnih izbora.

Za predstojeće izbore u Berkovićima pravo glasa ima 1787 punoljetnih građana, a odborničke liste prijavilo je sedam  političkih subjekata.

Za načelnika opštine kandidovani  su Drago Kundačina (SNSD), Slavoljub Baćević  (DNS) ,Nenad Abramović (SDS) i Dušan Đurica (SPRS).

Zavšena  obuka za članove biračkih odbora

mod_vvisit_counterOvog mjeseca72021
mod_vvisit_counterUkupno20040061