Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Politika Izvještaj sa 23 skupštinskog zasjedanja

Izvještaj sa 23 skupštinskog zasjedanja

El. pošta Štampa PDF

Na dvadesettrećem skupštinskom zasjedanju,berkovićki odbornici usvojili su Izvještaj o tromjesečnom ostvarenju Programa rada SO-e Berkovići,zapisnik sa prethodne sjednice kao i realizaciju odluka i zaključaka sa dvadesetdruge sjednice.Takođe je usvojen izvještaj o poslovanju JP“Vodovod „Berkovići kao i izvještaj o radu Crvenog krsta Berkovići za 2011 i protekli period 2012.godine.


 

Odbornici su razmatrali nacrt plana Opštine Berkovići za 2009-2030 godinu koji je stavljen na javni uvid u vremenskom periodu od 10.04 do 10.05.2012.godine.Sva fizička i pravna lica u gore navedenom periodu mogu staviti pismene primjedbe i sugestije na isti.Stručna rasprava zakazana je za 03.05.2012.godine u Sali opštine sa početkom u 10.sati.

Usvojen je Prijedlog odluke o radnom vremenu ugostiteljskih objekata na teritoriji opštine. U ljetnom periodu  od 1.maja do 31.avgusta radno vrijeme može trajati od 6,00 do 24.00, a u zimskom periodu od 1.septembra do 30.aprila sat kraće od 6.00 do 23.00. U dane vikenda,dane državnih praznika R.S i praznike opštine Berkovići mogu raditi duže jedan sat od vremena propisanog ovom odlukom.

Novom odlukom usvojen je termin „vrijeme tolerancije“ odnosno vrijeme konzumacije  usluge koje je počelo  u propisanom radnom vremenu i iznosi trideset minuta ,računajući od momenta  isteka propisanog radnog vremena ugostiteljkoh objekata.

Donešena je Odluka o inicijativi izmjene Regulacionog plana dogradnje sale za sastanke pri zgradi opštine Berkovići površine 60 m² sa zapadne strane zgrade opštine.

Izvještaj sa 23 skupštinskog zasjedanja
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4777
mod_vvisit_counterJuce4156
mod_vvisit_counterOve nedelje30860
mod_vvisit_counterProšle nedelje31077
mod_vvisit_counterOvog mjeseca86225
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca161064
mod_vvisit_counterUkupno18482466