Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Ostalo J A V N I U V I D U NACRT IZMJENA REGULACIONOG PLANA STAMBENOG NASELJA U BERKOVIĆIMA

J A V N I U V I D U NACRT IZMJENA REGULACIONOG PLANA STAMBENOG NASELJA U BERKOVIĆIMA

El. pošta Štampa PDF

REPUBLIKA SRPSKA

OPŠTINA BERKOVIĆI

Opštinska uprava

Broj:03/IV-363-1/15

Datum:09.04.2015.god.

Na osnovu člana 47. Stav 3. Zakona o uređenju prostora („Sl.glasnik Republike Srpske“, br.40/13) Opštinska  uprava  opštine Berkovići kao nosilac pripreme plana ,obavještava javnost i vlasnike nepokretnosti  da će

J A V N I  U V I D

U NACRT IZMJENA REGULACIONOG PLANA

STAMBENOG NASELJA U BERKOVIĆIMA

(u daljem tekstu:Nacrt Plana), u dijelu obuhvata površine 17,20 ha.

Trajati u vremenu od 17. aprila do 18. maja 2015. godine

Uvid u tekstualni i grafički dio Nacrta sva zainteresovana javnost i vlasnici nepokretnosti mogu izvršiti u sali SO-e Berkovići  u vrijeme trajanja javnog uvida, svakim radnim danom u vremenu od 8,00-15,00 časova.

Sva zainteresovana pravna i fizička lica mogu, u vremenu trajanja javnog uvida, eventualne primjedbe, prijedloge i mišljenja na Nacrt izmjena Regulacionog plana upisati u svesku koja se nalazi u prostoriji SO-e Berkovići ili u pisanoj formi dostaviti nosiocu pripreme zaključno sa  18.maja 2015.godine. Pružanje pojašnjenja predloženih planskih rješenja zainteresovanim licima od strane predstavnika nosioca pripreme obavljat će se u vremenu trajanja javnog uvida u kancelariji broj 10 u zgradi opštinske uprave opštine Berkovići.

Javno izlaganje Nacrta plana će se održati dana 13.maja 2015. godine  sa početkom 12 časova u sali SO-e Berkovići.

                                                                                   Načelnikopštinske uprave

                                                                                           Ilija Šetka   s.r

DOKUMENTA POGLEDAJTE OVDJE

J A V N I  U V I D U NACRT IZMJENA REGULACIONOG PLANA STAMBENOG NASELJA U BERKOVIĆIMA
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas2565
mod_vvisit_counterJuce3161
mod_vvisit_counterOve nedelje10451
mod_vvisit_counterProšle nedelje31216
mod_vvisit_counterOvog mjeseca108823
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca151850
mod_vvisit_counterUkupno23373923