Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Hronika Pronađena droga kod Stočanina

Pronađena droga kod Stočanina

El. pošta Štampa PDF

Policijski službenici PS Berkovići  su, uz Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu, Okružnom tužilaštvu Trebinje predali Z.K., iz Stoca, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio KD Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga.


 

Naime, policijski službenici PS Berkovići su juče, 16.12.2011.godie, oko 11,30 časova, u mjestu Berkovići, zaustavili putnički automobil „Opel Vektra“,   kojim je upravljao osumnjičeni Z.K..Zbog postojanja osnova sumnje da  Z.K. posjeduju opojnu drogu izvršen je pretres lica i pregled vozila.

Pretresom  osumnjičenog pronađeno je jedno pakovanje biljne materije morfoloških karakteristika opojne droge marihuane, ukupne težine 1.035 grama, a koja je bila oblijepljena samoljepljivom trakom i pričvršćena, ispod odjeće, za donji dio leđa osumnjičenog   i tri pakovanja praškaste materije morfoloških karakteristika opojne droge spid, ukupne težine oko 70 grama.

Z.K. je lišen slobode i nakon kriminalističke obrade, uz Izvještaj, predat Okružnom tužilaštvu Trebinje na dalje postupanje.

Pronađena droga kod Stočanina
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas10183
mod_vvisit_counterJuce11776
mod_vvisit_counterOve nedelje81188
mod_vvisit_counterProšle nedelje56879
mod_vvisit_counterOvog mjeseca146453
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca243917
mod_vvisit_counterUkupno14940714