Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Snijeg pravi probleme

Snijeg pravi probleme

El. pošta Štampa PDF

Snijeg koji i sada pada manjim intezitetom  na području opštine Berkovići dosegao je visinu od preko 25 santimetara i praćen je jakim sjevernim vjetrom.Mnogi seoski putevi su zavejani, a na regionalnom putu  saobraćaj se odvija otežano zbog sniježnih nanosa .

Na svim putnim pravcima u Berkovićima  potrebna je maksimalno oprezna vožnja i posjedovanje zimske opreme. Vozačima skrećemo pažnju na ugažen snijeg i poledicu na kolovozu.

Vjetar koji stvara sniježne nanose otežava rad dežurnih ekipa preduzeća za puteve na reg.putu R-427 Berkovići-Krivača, a regionalni put Berkovići-Nevesinje preko planinskog prevoja Trusina prohodan je za saobraćaj.

Snijeg pravi probleme
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas8122
mod_vvisit_counterJuce17231
mod_vvisit_counterOve nedelje55710
mod_vvisit_counterProšle nedelje103926
mod_vvisit_counterOvog mjeseca69778
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca394159
mod_vvisit_counterUkupno12441340