Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Bilećani uručili 500 KM Marku i Mariji

Bilećani uručili 500 KM Marku i Mariji

El. pošta Štampa PDF

Na božićnom turniru koji se odigrava treću godinu za redom, učestvovalo je šest ekipa iz Istočne Hercegovine.U finalnom takmičenju učestvovale su ekipe Leonardo i Milenijum iz Nevesinja i NOMI iz Bileće.Nagrada od 1.500 KM i pobjednički pehar  koji je uručio načelnik opštine Berkovići Ranko Lučić pripali su pobjedničkoj ekipi iz Bileće.

 

Da su igrači bilećkog Nomi-a velikog srca pokazalo se ovog puta i od svoje pobjedničke  nagrade  500 maraka  uručili su Marku i Mariji djeci  mladog bračnog para  Radenka i Danijele Okuke iz Predolja koji su tragično nastradali  u  teškoj saobraćajnoj nesreći 31.10.2010.godine  na samo nekoliko kilometara od njihove kuće u Predolju.

 

Bilećani su se ovim gestom pridružili i srbima iz našeg kraja, njihovoj rodbini i prijateljima ,nastanjenim u Vankuveru u Kanadi  koji su takođe  prikupili značajan iznos novčanih sredstava za djecu.

Bilećani uručili 500 KM  Marku i Mariji
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas8934
mod_vvisit_counterJuce17231
mod_vvisit_counterOve nedelje56522
mod_vvisit_counterProšle nedelje103926
mod_vvisit_counterOvog mjeseca70590
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca394159
mod_vvisit_counterUkupno12442152