Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Znanjem možeš pobijediti sve

Znanjem možeš pobijediti sve

El. pošta Štampa PDF

"Udruženje omladine Berkovići" u saradnji sa NVO "Ženski centar" Trebinje u decembru 2009.godine pokrenulo je projekat "Znanjem možeš pobijediti sve" koji je podržan od strane HANDICAP INTERNATIONAL organizacije.Analizirajući situaciju u opštini Berkovići ,indetifikovano je jedno od ciljnih područja djelovanja-položaj i potrebe ranjivih kategorija:omladine,žena,osoba sa invaliditetom i povratnika, a sve u cilju stvaranja povoljne klime za život istih u ovoj zajednici.

 

Po završetku svih aktivnosti Udruženje je promovisalo knjigu Znanjem možeš pobijediti sve, a promocija je održana u sportskoj dvorani Berkovići u prisustvu predstavnika NVO Ženski centar Trebinje, HANDICAP INTERNATIONAL ,Omladine Berkovići, Opštine Berkovići i ostalih partnera u ovom projektu.

Znanjem možeš  pobijediti sve
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas15427
mod_vvisit_counterJuce10457
mod_vvisit_counterOve nedelje70443
mod_vvisit_counterProšle nedelje79547
mod_vvisit_counterOvog mjeseca61974
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca321587
mod_vvisit_counterUkupno11702076