Naslovna Berkovići Društvo Znanjem možeš pobijediti sve

Znanjem možeš pobijediti sve

"Udruženje omladine Berkovići" u saradnji sa NVO "Ženski centar" Trebinje u decembru 2009.godine pokrenulo je projekat "Znanjem možeš pobijediti sve" koji je podržan od strane HANDICAP INTERNATIONAL organizacije.Analizirajući situaciju u opštini Berkovići ,indetifikovano je jedno od ciljnih područja djelovanja-položaj i potrebe ranjivih kategorija:omladine,žena,osoba sa invaliditetom i povratnika, a sve u cilju stvaranja povoljne klime za život istih u ovoj zajednici.

Po završetku svih aktivnosti Udruženje je promovisalo knjigu Znanjem možeš pobijediti sve, a promocija je održana u sportskoj dvorani Berkovići u prisustvu predstavnika NVO Ženski centar Trebinje, HANDICAP INTERNATIONAL ,Omladine Berkovići, Opštine Berkovići i ostalih partnera u ovom projektu.

Znanjem možeš  pobijediti sve

mod_vvisit_counterOvog mjeseca61974