Naslovna Berkovići Društvo ОБИЉЕЖАВАЊЕ ДАНА 15. ХЕРЦЕГОВАЧКЕ ПЈЕШАДИЈСКЕ БРИГАДЕ ( БИЛЕЋКО-ДАБАРСКО-ЉУБИЊСКЕ БРИГАДЕ) У БЕРКОВИЋИМА

У недјељу 14.04.2024. године у организацији Општинске борачке организације Берковићи и Општине Берковићи ће бити обиљежен 15. Април, Дан 15. Херцеговачке пјешадијске бригаде у Берковићима.

Untitled 3

Програм обиљежавања:

09:00 – Света архијерејска Литургија ( служи Епископ Захумско - херцеговачки и приморски Г. Димитрије )

10:30 - Помен погинулим борцима Одбрамбено-отаџбинског рата код спомен обиљежја

10:45 - Обраћање званичника ( двориште Дома здравља „Др. Миленко Муратовић“ Берковићи )

11:15 - Полагање вијенаца на спомен обиљежју погинулим борцима

11:30 - Посјета спомен соби погинулих бораца

11:45 - Ручак (Парохијски дом)

Обиљежавању дана 15. Херцеговачке пјешадијске бригаде присуствују делегације Борачке организације РС, општина Билећа и Љубиње, Општинских борачких организација Билећа и Љубиње, ратни команданти 15. Херцеговачке пјешадијске бригаде, представници 3. Пјешадијског РС пука, представници Полицијске управе Требиње и други гости.

Позивамо грађане општине Берковићи да присуствују обиљежавању Дана 15. Херцеговачке пјешадијске бригаде.

ОБИЉЕЖАВАЊЕ ДАНА 15. ХЕРЦЕГОВАЧКЕ  ПЈЕШАДИЈСКЕ БРИГАДЕ ( БИЛЕЋКО-ДАБАРСКО-ЉУБИЊСКЕ БРИГАДЕ) У БЕРКОВИЋИМА