Naslovna Berkovići Društvo БЕРКОВИЋИМА 10.000 КМ ЗА УРЕЂЕНЕ ПОРТЕ САБОРНОГ ХРАМА И ПАРОХИЈСКОГ ДОМА

БЕРКОВИЋИМА 10.000 КМ ЗА УРЕЂЕНЕ ПОРТЕ САБОРНОГ ХРАМА И ПАРОХИЈСКОГ ДОМА

Комисија за избјеглице и расељена лица БиХ одобрила је Општини Берковићи 10.000 КМ за реализацију пројекта "Уређење порте Саборног храма и Парохиског дома" у оквиру пројекта обнове и изградње комуналне и социјалне инфраструктуре и електрификације на просторима гдје живе расељене особе и повратници из средстава за 2022. годину.

naććć

Споразум о сарадњи на основу кога ће се реализовати додијељена средства у складу са важећим процедурама јуче су у Сарајеву потписали начелник општине Берковићи Ненад Абрамовић, предсједник Комисије за избјеглице и расељена лица БиХ Давор Чордаш, замјеник министра за људска права и избјеглице БиХ Џевад Махмутовић и директор Фонда за повратак БиХ Бојан Нинковић.

БЕРКОВИЋИМА 10.000 КМ ЗА УРЕЂЕНЕ ПОРТЕ САБОРНОГ  ХРАМА И ПАРОХИЈСКОГ ДОМА

mod_vvisit_counterOvog mjeseca91953