Naslovna Berkovići Društvo ОБАВЈЕШТЕЊЕ

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Стручна комисија Републичке дирекције за обнову и изградњу обишла је јавне објекте који су претрпили оштећења.

Закључено је да су просторије ОШ "Његош" Берковићи ( централни објекат и објекти подручних одјељења), средње школе и ЈУ Поште Српске испуњавају услове за безбједан наставак рада.

Untitled 3

Редовна настава у оквиру основне и средње школе може почети у уторак 03.05.2022.године.

Стручана комисија Републичке дирекције за обнову и изградњу закључила је да просторије у којима су смјештене РУГИПП и Општинска организација Црвеног крста, не испуњавају услове за безбједан рад и исте ће највјероватније морати бити исељене.

Обавјештавају се становници општине Берковићи који су пријавили оштећења на приватним објектима да ће Стручне комисије предвођене представницима Републичке дирекције за обнову и изградњу започети са радом, највјероватније 03.05.2022.године

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

mod_vvisit_counterUkupno19539351