Naslovna Berkovići Društvo У Берковићима освештан споменик за погинуле у Одбрамбено-отаџбинском рату

У Берковићима освештан споменик за погинуле у Одбрамбено-отаџбинском рату

У Берковићима је освештан споменик борцима из овог краја погинулим у Одбрамбено-отаџбинском рату.

На споменику је уписано 37 имена, а почаст су им одали чланови њихових породица, представници Борачке организације Републике Српске, те делегације свих источнохерцеговачких општина.

DSCN2821

Истакнуто је да су се борци из ове мале општине борили на ратиштима широм Републике Српске, те да је њихов допринос одбрани отаџбине велики.

Чланови породица онох који су дали своје животе за слободу отаџбине изразили су захвалност што се подизањем лијепог, монументалног споменика чува сјећање на њихову жртву .

DSCN2749

DSCN2759