Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo ONLINE KURS STRANIH JEZIKA

ONLINE KURS STRANIH JEZIKA

El. pošta Štampa PDF

Škola stranih jezika LINGUA PLUS nudi kurseve stranih jezika (engleski, njemački, italijanski). Obzirom na trenutnu situaciju, predavanja će se održavati online. Prijaviti se mogu svi, bez obzira na uzrast i stepen poznavanja jezika.Predavanja i sadržaj su metodički prilagođeni uzrastu polaznika kursa, a sve u skladu sa evropskim standardima. Po završetku kursa polaznici su osposobljeni da polažu međunarodno priznate ispite.Sve detaljne informacije možete potražiti na službenoj stranici škole www.lingua.ba ili putem kontakt telefona 063/921-567.

 

ONLINE KURS STRANIH JEZIKA
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas2536
mod_vvisit_counterJuce3851
mod_vvisit_counterOve nedelje2536
mod_vvisit_counterProšle nedelje24476
mod_vvisit_counterOvog mjeseca36954
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca274632
mod_vvisit_counterUkupno15105847