Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Kreće imunizacija protiv gripa u Berkovićima

Kreće imunizacija protiv gripa u Berkovićima

El. pošta Štampa PDF

Dom zdravlja "Dr.Milenko Muratović" Berkovići obavještava svoje korisnike da sutra 27.11.2020.godine (Petak) kreće vakcinacija protiv sezonskog gripa.Kategorije za besplatnu vakcinu iste kao i prethodnih godina.

Na besplatnu vakcinu imaju pravo :Dijabetičari na inzulinu,ljudi sa malignitetom koji su završili sa hemoterapijama,pacijenti sa intervencijama na srcu: pejsmeker,bajpas ili stent, pacijenti na dijalizi.

 

 

Kreće imunizacija protiv gripa u Berkovićima
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas3782
mod_vvisit_counterJuce6121
mod_vvisit_counterOve nedelje3782
mod_vvisit_counterProšle nedelje70039
mod_vvisit_counterOvog mjeseca134619
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca225590
mod_vvisit_counterUkupno13923583