Naslovna Berkovići Društvo ОБАВЈЕШТЕЊЕ-ОПШТИНСКА ИЗБОРНА КОМИСИЈА

ОБАВЈЕШТЕЊЕ-ОПШТИНСКА ИЗБОРНА КОМИСИЈА

Од Централне изборне комисије све изборне комисије основних изборних јединица добиле су онлине курс “Обука за рад у бирачком одбору“.

За све чланове и замјенике БО , а и за остале грађане курс је доступан на web страници https:/obuke.izbori.ba/ на сва три језика.

Сви чланови , замјеници чланова и политичке партије које су дале приједлоге за чланство у БО могу приступити истом.

ОПШТИНСКА ИЗБОРНA  КОМИСИЈА

БЕРКОВИЋИ  ДАНА,28.10.2020 ГОД.