Naslovna Berkovići Društvo ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ ОПШТИНЕ БЕРКОВИЋИ САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ (ПЕТАК 24.04.2020. ГОДИНЕ)

Штаб за ванредне ситуације општине Берковићи одржао је данас четрнаести  састанак од почетка епидемиолошке ситуације  вируса COVID -19 (КОРОНА ВИРУС).

На састанку је констатовано да је епидемиолошка ситуација на подручју општине Берковићи стабилна. У локалној заједници нема потврђених случајева  заражених вирусом COVID – 19.

Untitled 3

Тренутно се 15 лица налазе под мјерама здравственог надзора – кућне изолације.

Препоручује се становницима општине Берковићи да у наредном период што мање напуштају територију општине из разлога погоршане епидемиолошке ситуације у сусједним општинама, као и поштовање свих изречених мјера и датих препорука.