Naslovna Berkovići Društvo Svih sedam testiranih stanovnika opštine Berkovići negativno je na Korona virus

Svih sedam testiranih stanovnika opštine Berkovići negativno je na Korona virus

Svih sedam testiranih stanovnika opštine Berkovići negativno je na Korona virus. Za devet osoba ostaje da vazi mjera zdravstvenog nadzora - kućne izolacije. Zaražena osoba, koja je u momentu saznanja da je pozitivna na Korona virus boravila u Berkovićima, je stabilnog zdravstvenog stanja.O daljem toku epidemiološke istrage javnost ce biti blagovremeno obavještena.

Untitled 3Sve stanovike Berkovića i dalje pozivamo na odgovorno ponašanje i poštovanje svih donesenih mjera i datih preporuka.

Svih sedam testiranih stanovnika opštine Berkovići negativno je na Korona virus