Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo TRADICIONALNO LOVAČKO VEČE

TRADICIONALNO LOVAČKO VEČE

El. pošta Štampa PDF

Lovci - Dobar pogledU organizaciji Lovačkog udruženja “Prepelica” iz Berkovićaodržano jetradicionalno lovačko veče. Više od 200 lovaca iz hercegovačke regije i lovačkih udruženja iz hercegovačkih opština  proveli su jedno divno veče uz lovačke priče, bogatu trpezu, tombolu i muziku.

IMG 1972Minutom ćutanja u znak sjećanja na umrle lovce, himnom Republike Srpske i obraćanjem predsjednika LU “Prepelica” Bobana Ivelje, načelnika opštine Berkovići Nenada Abramovića, Milana Bakmaza i uz blagoslov sveštenika otvoreno je lovačko veče koje trajala duboko u noć i ostala u dubokom sjećanju lovaca.

IMG 1973

Sponzori lovačke večeri  bili su: Opština Berkovići, STR”Dubrava”Berkovići, Kafe “LIGHT” Berkovići, DOO”Dabar”Berkovići, DOO “Rogan”Berkovići, STR “Beli” Blaca, Auto salon “Kramar” Nikšić, Kafe bar”PIO” Berkovići, Sportska kladionica”Porto” Berkovići, Auto servis Kulušić i Braća Vukosav Nevesinje.

Više fotografija pogledajte  OVDJE

IMG 1984

 

IMG 1942

IMG 1941

TRADICIONALNO LOVAČKO VEČE
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas3894
mod_vvisit_counterJuce14721
mod_vvisit_counterOve nedelje96743
mod_vvisit_counterProšle nedelje103926
mod_vvisit_counterOvog mjeseca110811
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca394159
mod_vvisit_counterUkupno12482373