Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Dani žalosti u Berkovićima

Dani žalosti u Berkovićima

El. pošta Štampa PDF

Povodom tragičnog događaja, u kome su život izgubila dva naša građanina, Ranko Đurica ( 51 ) i njegov maloljetni sin Milorad ( 15 ), subotu 24.08. i nedjelju 25.08.2019.godine, načelnik Opštine Berkovići proglasio je danima žalosti na području opštine Berkovići.

Opština Berkovići i njeni građani izražavaju saučešće i saosjećaju sa porodicom stradalih zbog njihovog teškog gubitka. Dani žalosti obilježiće se spuštanjem zastave na pola koplja na zgradama svih javnih institucija u opštini Berkovići. U dane žalosti, na javnim mjestima, neće se održavati programi javnog, kulturnog i zabavnog karaktera. Radio Berkovići i drugi mediji sa područja opštine Berovići dužni su svoje programske sadržaje prilagoditi danima žalosti.

Dani žalosti u Berkovićima
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas13700
mod_vvisit_counterJuce9932
mod_vvisit_counterOve nedelje34648
mod_vvisit_counterProšle nedelje78714
mod_vvisit_counterOvog mjeseca268219
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca239121
mod_vvisit_counterUkupno11586734