Наступ наших фолклораша у Гацку

У препуној сали Дома културе у Гацку у суботу увече одржан је годишњи концерт КУД-а „Зеленгора“.

У програму , поред КУД-а домаћина учествовали су КУД „Просвјета“ Берковићи, КУД“Зора“ Билећа , етно групе и гуслари.

gc2

КУД „Просвјета“ Берковићи наступио је са старијом групом и својим наступом показали су се у најљепшем свјетлу.

Позитивна енергија свих учесника концерта пренијела се и на гледаоце који су их наградили громогласним аплаузима.

После концерта домаћини су све учеснике угостили богатом вечером у Хотелу „Милица“ , гдје је дружење настављено уз пјесму и игру.

gc1

gc3