
Требиње, 25.05.2026. - Малишани из Берковића, заједно са својим васпитачицама из ЈУ Дјечији вртић "Света Новомученица Милица-Дете" учествовали су на петом по реду дружењу предшколаца Источне Херцеговине, које се одржало у Градском парку у Требињу, а у организацији ЈУ "Наша радост" из Требиња. У манифестацији је учествовало више од 350 малишана из Берковића, Требиња, Билеће, Гацка и Невесиња.
Сви учесници манифестације добили су дипломе и захвалнице, као и лијепе успомене.




