Opština Berkovici

Naslovna Vijesti iz BiH Društvo Lažna dojava o bombi

Lažna dojava o bombi

El. pošta Štampa PDF

Dežurna služba PS Trebinje zaprimila je, 08. marta, oko 21,04 časova, anonimnu dojavu da je u svadbenom salonu Bellevue“, naselje Podglivlje, u Trebinju, postavljena bomba. Odmah nakon zaprimljene prijave policijski službenici izašli su na lice mjesta i obezbijedili objekat.

Obaviješten dežurni tužilac kao i službe SHMP Trebinje i VJ Trebinje. Nakon izvršenog uviđaja od strane SKP CJB Trebinje  utvrđeno je da je dojava bila lažna. U toku je rad na identifikovanju izvršioca i rasvjetljavanju krivičnog djela Lažno prijavljivanje krivičnog djela.

Lažna dojava o bombi
 

Studio Berkovići

Virtuelni Matičar

2

PreduzetnickiportalRS

portal

Hercegovina

Civilno društvo

Civilno društvo

Telefonski imenik

Telefonski imenik

 

 

MAGAZIN


Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas3548
mod_vvisit_counterJuce3482
mod_vvisit_counterOve nedelje3548
mod_vvisit_counterProšle nedelje24342
mod_vvisit_counterOvog mjeseca74399
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca126752
mod_vvisit_counterUkupno4492251