Opština Berkovici

Naslovna Vijesti iz BiH Društvo Lažna dojava o bombi

Lažna dojava o bombi

El. pošta Štampa PDF

Dežurna služba PS Trebinje zaprimila je, 08. marta, oko 21,04 časova, anonimnu dojavu da je u svadbenom salonu Bellevue“, naselje Podglivlje, u Trebinju, postavljena bomba. Odmah nakon zaprimljene prijave policijski službenici izašli su na lice mjesta i obezbijedili objekat.

Obaviješten dežurni tužilac kao i službe SHMP Trebinje i VJ Trebinje. Nakon izvršenog uviđaja od strane SKP CJB Trebinje  utvrđeno je da je dojava bila lažna. U toku je rad na identifikovanju izvršioca i rasvjetljavanju krivičnog djela Lažno prijavljivanje krivičnog djela.

Lažna dojava o bombi
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas608
mod_vvisit_counterJuce3119
mod_vvisit_counterOve nedelje25466
mod_vvisit_counterProšle nedelje67904
mod_vvisit_counterOvog mjeseca129799
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca106212
mod_vvisit_counterUkupno7117619