Opština Berkovici

Naslovna Vijesti iz BiH Društvo U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo jedno lice

U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo jedno lice

El. pošta Štampa PDF

Sinoć u 19,30 časova, na regionalnom putu Bileća - Berkovići, u mjestu Berkovići, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je od zadobijenih tjelesnih povreda smrtno stradao Dragan Radovanović .(1988.), iz Berkovića.

Pripadnici Policijske stanice  za bezbjednost saobraćaja  Trebinje su izvršili uviđaj. Izvršenim uviđajem konstatovano je da je do nesreće došlo usljed slijetanja sa kolovoza i prevrtanja  vozila «pasat», kojim je upravljao smrtno stradali. Uzrok nesreće biće poznat nakon istrage.

U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo  jedno lice
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas3614
mod_vvisit_counterJuce6416
mod_vvisit_counterOve nedelje21675
mod_vvisit_counterProšle nedelje49112
mod_vvisit_counterOvog mjeseca142613
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca230904
mod_vvisit_counterUkupno10625374