Naslovna Vijesti iz BiH Društvo U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo jedno lice

U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo jedno lice

Sinoć u 19,30 časova, na regionalnom putu Bileća - Berkovići, u mjestu Berkovići, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je od zadobijenih tjelesnih povreda smrtno stradao Dragan Radovanović .(1988.), iz Berkovića.

Pripadnici Policijske stanice  za bezbjednost saobraćaja  Trebinje su izvršili uviđaj. Izvršenim uviđajem konstatovano je da je do nesreće došlo usljed slijetanja sa kolovoza i prevrtanja  vozila «pasat», kojim je upravljao smrtno stradali. Uzrok nesreće biće poznat nakon istrage.

U saobraćajnoj nesreći u Berkovićima smrtno stradalo  jedno lice

mod_vvisit_counterUkupno9205107