Opština Berkovici

Naslovna Vijesti iz BiH Društvo Ukrali akumulatore iz kamiona

Ukrali akumulatore iz kamiona

El. pošta Štampa PDF

Pripadnici Policijske stanice Trebinje su, 30.03.2010.gdoine, u 00,30  časova, u ulici Vožda Karađorđa,  zatekli  Ž.P.(1987.), i M.B.(1989.), obojica nastanjeni u Trebinju, kod kojih su u vozilu »pasat karavan», koje su koristili, uočili dva akumulatora, plastičnu kutiju od auto dizalice i dio plastičnog kanistera u kome se nalazio vodovodni materijal. Zbog postojanja osnova sumnje da predmeti potiču iz krivičnog djela krađe,  Ž.P. i M.B. su lišeni slobode.

Kriminalističkom obradom utvrđeno je da su dva akumulatora otuđena iz teretnog vozila, vlasništvo V.K. a  ostali predmeti otuđeni iz teretnog vozila, vlasništvo S.Ž.

Nakon kriminalističke obrade nastavljen rad na dokumentovanju djela.

Rasvjetljavanje ovog krivičnog djela je rezultat saradnje građana i policije i ovom prilikom pozivamo sve građene da bilo koju uočenu nezakonitu radnju pojedinca prijave policiji. Najjednostavniji način prijave je poziv na broj telefona 122. Pozivom  broja 122 dobivate najbližu policijsku stanicu. Poziv je besplatan i anoniman.

Ukrali akumulatore iz kamiona
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4101
mod_vvisit_counterJuce5854
mod_vvisit_counterOve nedelje4101
mod_vvisit_counterProšle nedelje49112
mod_vvisit_counterOvog mjeseca125039
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca230904
mod_vvisit_counterUkupno10607800