Naslovna Berkovići Sport Džudisti osvojili dvije zlatne i dvije bronzane medalje na takmičenju u Podgorici

Takmičari Džudo kluba „Berkovići “, proteklog vikenda boravili su u Podgorici u organizaciji Džudo kluba "Milenijum" . Na Kupu oslobođenja Grada Podgorice „19. decembar“ koji je održan 7. decembra, na kome je učestvovalo oko 300 takmičara ostvarili su dobre rezultate i klub obogatili za dvije zlatne i dvije bronzane medalje.

Prva mjesta osvojili su Jelena Bjelica i Ivana Gordić, dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili  Matija Dobranić i Jevto Grahovac.