Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Titula prvakinje Republike Srpske berkovićkoj džudistkinji

Titula prvakinje Republike Srpske berkovićkoj džudistkinji

El. pošta Štampa PDF

Dana 20.04.2019.godine u Trebinju u organizaciji Džudo kluba "Leotar"  odžano je prvenstvo Republike Srpske  u džudou za starije pionire i pionirke i juniore i juniorke.Na prvenstvu Republike Srpske nastupio je i Džudo klub Berkovići sa svojih deset takmičara koji su ostvarili odličan rezultat osvojivši ukupno 5 medalja, od kojih 1 zlatnu, jednu srebrenu i 3 bronzane medalje.

Prvo mjesto,zlatnu medalju i titulu prvakinje Republike Srpske  osvojila je Marija Šukić.Drugo mjesto i srebrenu medalju osvojila je Jelena Bjelica,dok su treća mjesta i srebrene medalje osvojili  Ivana Gordić,Ivan Mihić i Milan Dobranić.

mq

Ženska ekipa u kategoriji juniorki osvojila je u ukupnom plasmanu drugo mjesto i zato dobila pehar.