Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Izuzetan nastup bivših članova Džudo kluba Berkovići na prvenstvu Balkana.

Izuzetan nastup bivših članova Džudo kluba Berkovići na prvenstvu Balkana.

El. pošta Štampa PDF

Na Balkanskom prvenstvu koje je održano 30 i 31.03.2019 .godine u Tirani članovi Reprezentacije BiH ,a bivši članovi Džudo kluba Berkovići ostvarili  su veoma dobar rezultat osvojivši dva prva i jedno drugo mjesto.Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Aleksandra Samardžić i Igor Đurica i tako postali šampioni Balkana, dok je vicešampionka postala Anđela Samardžić koja je na ovom prvenstvu osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju.

aca

Ovo je još jedna potvrda da su mladi ljudi iz Berkovića veoma talentovani te da su u svom džudo klubu Berkovići osvojili znanja koja i sada dovode do šampionskih titula na velikim međunarodnim takmičenjima.Ovi mladi sportisti i ako su otišli iz mjesta rođenja zbog školovanja i dalje pronose slavu i čast i značajno doprinose ugledu opštine Berkovići.