Naslovna Berkovići Sport Izuzetan nastup bivših članova Džudo kluba Berkovići na prvenstvu Balkana.

Izuzetan nastup bivših članova Džudo kluba Berkovići na prvenstvu Balkana.

Na Balkanskom prvenstvu koje je održano 30 i 31.03.2019 .godine u Tirani članovi Reprezentacije BiH ,a bivši članovi Džudo kluba Berkovići ostvarili  su veoma dobar rezultat osvojivši dva prva i jedno drugo mjesto.Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Aleksandra Samardžić i Igor Đurica i tako postali šampioni Balkana, dok je vicešampionka postala Anđela Samardžić koja je na ovom prvenstvu osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju.

aca

Ovo je još jedna potvrda da su mladi ljudi iz Berkovića veoma talentovani te da su u svom džudo klubu Berkovići osvojili znanja koja i sada dovode do šampionskih titula na velikim međunarodnim takmičenjima.Ovi mladi sportisti i ako su otišli iz mjesta rođenja zbog školovanja i dalje pronose slavu i čast i značajno doprinose ugledu opštine Berkovići.

Izuzetan nastup bivših članova Džudo kluba Berkovići na prvenstvu Balkana.

mod_vvisit_counterProšlog mjeseca193325