Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Dobro jutro Hercegovino -Džudo klub Berkovići

Dobro jutro Hercegovino -Džudo klub Berkovići

El. pošta Štampa PDF

Na nedavno održanom Prvenstvu Republike Srpske, Džudo klub “Berkovići” ostvario je izuzetan rezultat, jedan od najboljih od osnivanja kluba. Tri zlatne medalje u klub su donijeli Jelena Bjelica, Marija Šukić i Milan Dobranić, te stekli naslov prvaka Republike Srpske, a time i plasman na Prvenstvo BiH koje će se održati u Bihaću u subotu, 23.03.2019. godine. Ovi uspješni mladi ljudi zajedno sa trenerom Jovom Samardžićem bili su gosti u studiu Herceg televizije u Trebinju.

 

 

Dobro jutro Hercegovino -Džudo klub Berkovići
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas5624
mod_vvisit_counterJuce6664
mod_vvisit_counterOve nedelje19218
mod_vvisit_counterProšle nedelje46037
mod_vvisit_counterOvog mjeseca78314
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca218811
mod_vvisit_counterUkupno10128824