Naslovna Berkovići Sport Džudisti nastavljaju osvajanje medalja

Džudisti nastavljaju osvajanje medalja

U organizaciji Džudo kluba "Braća Lukać" u Sarajevu održan je Prvi međunarodni turnir "KUP GRADA SARAJEVA", na kome je učestvovalo  preko 400 takmičara iz 38 klubova iz BiH,Srbije,Hrvatske i Crne Gore.

Berkovićki džudisti učestvovali su sa devet takmičara i ostvarili izuzetan rezultat osvojivši ukupno 8 medalja od kojih 3 zlatne,3 srebrene i 2 bronzane medalje.

Prva mjesta i zlazne medalje osvojili su  Šukić Marija,Grahovac Jefto i Dobranić Milan.

Druga mjesta i srebrene medalje osvojili su:Bjelica Jelena,Đurica Milan i Đurica Jovan.

Treća mjesta i bronzane medalje osvojili su Lučić Kristina i Mihić Ivan.

Ekipa starijih pionira i pionirki Džudo kluba Berkovići proglašena je za najuspješniju ekipu turnira i zato dobila pehar.

Džudisti nastavljaju osvajanje  medalja

mod_vvisit_counterProšlog mjeseca219249