Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Džudisti nastavljaju berbu medalja

Džudisti nastavljaju berbu medalja

El. pošta Štampa PDF

U organizaciji Džudo kluba Crnogorac iz Cetinja održan je 13 Međunarodni džudo turnir "13 NOVEMBAR" na kome je Džudo klub Berkovići učestvovao sa svojih sedam takmičara koji su ostvarili odličan rezultat osvojivši 6 medalja od kojih 3 zlatne,1 srebrenu i 2 bronzane medalje.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Ivana Gordić,Marija Šukić i Milan Đurica.

Drugo mjesto osvojio je Miloje Ilić,dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Kristina Lučić i Nemanja Đerić.

Takmičarka našeg kluba Marija Šukić proglašena je za najuspješniju takmičarku u konkurenciji starijih pionirki.