Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Uspješan vikend za berkovićke džudiste

Uspješan vikend za berkovićke džudiste

El. pošta Štampa PDF

U organizaciji Džudo kluba Leotar iz Trebinja proteklog vikenda održan je 15. Kup Trebinja i 8 Memorijalni turnir „Miloš Mrdić“ na kome je učestvovalo oko 50 klubova iz zemlje i okruženja sa oko 600 takmičara.

Na ovom turniru nastupio je i Džudo klub Berkovići sa svojih 18 tamičara koji su ostvarili zapažen rezultat  osvojivši ukupno 7 medalja ,od kojih 3 zlatne,jednu srebrenu i 3 bronzane medalje.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su .Jelena Bjelica,Marija Šukić i Milan Đurica.

Drugo mjesto i srebrenu medalju osvojila je Kristina Lučić.

Treća mjesta i bronzane medalje osvojili su Ivana Gordić,Milan Dobranić i Jovan Đurica.

Ekipa starijih pionira i pionirki u ukupnom plasmanu osvojili su prvo mjesto  na turniru u Trebinju.

Kup je posvećen mladom trebinjskom džudisti, kadetskom, juniorskom i seniorskom prvaku BiH, koji je tragično nastradao 17. jula 2009. godine.