Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Dobar uspjeh džudista na Cetinju

Dobar uspjeh džudista na Cetinju

El. pošta Štampa PDF

Proteklog vikenda u Cetinju je održan Međunarodni turnir "13novembar" u organizaciji Džudo kluba "Crnogorac" iz Cetinja na kome je učestvovao veliki broj klubova iz zemlje i okruženja.

Na ovom takmičenju učestvovao je i Džudo klub Berkovići sa svojih 11.takmičara koji su u izuzetno jakoj konkurenciji osvojili ukupno 7 medalja od kojih 3 zlatne,3 srebrene i 1 bronzanu medalju.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su: Ivana Gordić,Marija Šukić i Milan Đurica.

Druga mjesta i bronzane medalje osvojili su:Jelena Bjelica,Milan Dobranić ,Jovan Đurica I Ognjen Đurica

Treće mjesto i bronzanu medalju osvojio je Matija Dobranić.

Na ovom turniru takmičarka našeg kluba Marija Šukić proglašena je za najuspješniju stariju pionirku.