Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Aleksandra Samardzic 2. na planeti! Svjetsko prvenstvo U21 Zagreb 2017!

Aleksandra Samardzic 2. na planeti! Svjetsko prvenstvo U21 Zagreb 2017!

El. pošta Štampa PDF

Zvuci gotovo nevjerovatno, ali zato nije manje istinito, na Svjetskom prvenstvu U21 Aleksanda Samardzic osvojila srebrenu medalju!
Ovo je jos jedna potvrda da je judo sport, sport za ponos svih bosnaca i hercegovaca.


Aleksandra Samardzic do ovog kolosalnog uspjeha pobjedila je protivnice iz Italije (Bellandi Alice), Njemacke (Maekelburg Sarah), Kosova (Kuka Loriana) i Brazila (Santana Ellen), a u finalnom mecu izgubila je od njemice Scoccumario Giovanna, te na ovaj nacin ovjerila njenu svjetsku klasu. Potsjetimo se da je vlasnica 10 evropskih medalja u razlicitim starosnim kategorijama kao i srebrene olimpijske medalje U18, kolekciji ovih medalja dodala je ovoga puta i svjetsko srebro!

Ponosni na ovaj svjetski sportski uspjeh su i oni koji su bili uz nju na Svjetskom prvenstvu prof.dr Branislav Crnogorac predsjednik JSBIH i njen trener, Arijana Jaha generalni sekretar JSBIH i trene, kao njen prvi trener i otac Jovo Samardzic.

Ponosni su i svi bosanci i hercegovci, prijatelji BIH sporta na nase sportske heroje.

TOKIO 2020!!!

Aleksandra Samardzic 2. na planeti! Svjetsko prvenstvo U21 Zagreb 2017!
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4101
mod_vvisit_counterJuce6644
mod_vvisit_counterOve nedelje19067
mod_vvisit_counterProšle nedelje41799
mod_vvisit_counterOvog mjeseca120247
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca188184
mod_vvisit_counterUkupno6618580