Naslovna Berkovići Sport На 40. манифестацији културе „Вишеградска стаза“, прмовисана је књига др Горана Ж. Комара „СРЕДЊОВЈЕКОВНИ СПОМЕНИЦИ ДАБРА“.

У четвртак, 29.06.2017.године на 40. манифестацији културе „Вишеградска стаза“, прмовисана је књига др Горана Ж. Комара „СРЕДЊОВЈЕКОВНИ СПОМЕНИЦИ ДАБРА“.  Студија др Комара оцјењена је као једно до најзначајнијих дјела објављених у издању СПКД „Просвјета“ у Републици Српској за период 2016-2017.године.

Из  оправданих разлога др Комар није присуствовао на поменутој манифестацији. О студији др Комара говорили су предсједник СПКД „Просвјета“ ОО Берковићи професор Раденко Којовић и Начелник општине Берковићи Ненад Абрамовић.

Учесници програма проф.др Слободан Наградић и проф.др  Жељко Вујадиновић студију др Комара оцјенили су као капитално дјело у освјетљавању историјског насљеђа средњег вијека.