Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Berkovićki džudisti nastavljaju berbu medalja

Berkovićki džudisti nastavljaju berbu medalja

El. pošta Štampa PDF

U organizaciji Džudo kluba „Leotar“ u Trebinju je održan 14.kup „Trebinja“ i 7.memorijalni turnir „MILOŠ MRDIĆ“ na kome je učestvovalo 42.kluba sa oko 400 takmičara iz zemlje i inostranstva.

Na ovom turniru Džudo klub Berkovići je nastupio sa svoji 26 takmičara koji su napravili dobar rezultat osvojivši 14 medalja.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su : Ognjen Đurica,Milan Đurica,Jelena Bjelica,Marija Šukić i Andrijana Domazet.

Druga mjesta i srebrene medalje osvojili su: Milan Dobranić,Marija Skočo,Anastasija Pavić i Gordana Ilić.

Treća mjesta i srebrene medalje osvojili su:Matija Dobranić,Ivana Džombeta,Ivana Gordić ,Marija Dobranić i Kristina Šakota.

Ekipa staarijih pionira i pionirki Džudo kluba Berkovići proglašena je za najbolju ekipu turnira.