Opština Berkovici

Sport

Rasadnik sportskih talenata: Džudo klub Berkovići (VIDEO)

El. pošta Štampa PDF

Berkovićki džudo klub nastavlja sa uspjesima. Naime, u uzrastu mlađih kadeta i kadetkinja na prvenstvu Balkana koje je ovog ljeta održano u Grčkoj osvojili su treće i peto mjesto i imali zapažene nastupe. Načelnik Opštine Berkovići sinoć je upriličio prijem za mlade sportiste i uručio im skromne novčane nagrade.

Novčane nagrade su dobili.Jelena Bjelica koja je osvojila medalju u Grčkoj,Marija Šukić i Milan Dobranić koji su učestvovali na prvenstvu za kadete i kadetkinje.

Opširnije...

Samardžićeva bronzana

Aleksandra Samardžić džudo reprezentativka Bosne i Hercegovine osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za takmičare do 21 godine.

Na turniru u Mariboru u kategoriji do 70 kilograma ostvarila je tri pobjede i jedan poraz.

Anđela nastavlja da niže uspjehe

Proteklog  vikenda u  Makedoniji  berkovićka džudistkinja Anđela Samardžić osvojila je prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu za seniore i seniorke u izuzetno teškoj konkurenciji  koje je održano u Skoplju.

Berkovićki džudisti nastavljaju sa uspjesima

U organizaciji  Džudo kluba „PANTER“ iz Bijeljine proteklog vikenda održan je Međunarodni džudo turnir na kome je učestvovalo oko 600 takmičara iz više evropskih zemalja.

JELENA BJELICA TREĆA NA BALKANSKOM PRVENSTVU U GRČKOJ!

Berkovićki Džudo klub je osvjetlio obraz Berkovića  i Republike Srpske u Grčkoj. Reprezentacija BiH u Džudo-u, u uzrastu mlađih kadeta i kadetkinja nastupila je na prvenstvu Balkana održanom u Grčkom gradu Thessaloniki od 29. do 30.jula.
Na prvenstvu Balkana nastupilo je 10 reprezentacija sa svojom punom posadom reprezentativaca, a zemlje sudionice bile su: Albanija, Crna Gora, Bugarska, Grčka, Makedonija, Rumunjska, Srbija, Turska, Kosovo i BiH. Učestvovalo je  preko 250 reprezentativaca.