Opština Berkovici

Sport

Berkovićki džudisti osvojili 5 medalja na prvenstvu RS

El. pošta Štampa PDF

Proteklog vikenda na Palama je održano Prvenstvo Republike Srpske za mlađe pionire i kadete na kome su takmičari Džudo kluba Berkovići ostvarili značajan rezultat osvojivši ukupno 5 medalja,od kojih 2 zlatne,1 srebrenu i 2 bronzane.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su :Ognjen Đurica i  Marija  Dobranić i tako postali šampioni Republike Srpske.

Opširnije...

Vikend u znaku sestara Samardžić

Vikend u znaku sestara Samardžić. :) Jučer je Aleksandra Samardžić na Grand Slam turniru u Baku osvojila bronzanu medalju i novih 500 bodova, što ce je popeti medju 20 najboljih na Svjetskoj ranking listi.  Ovog vikenda u Zagrebu je odrzan i Evropski kup U18 na kojem je iz BiH jedino Anđela Samardžić osvojila medalju. U konkurenciji preko 50 takmicarki Ađjela je zabilježila pet pobjeda i jedan poraz u kategoriji do 63kg i osvojila treće mjesto.

Berkovićki džudisti nastavljaju berbu medalja

U organizaciji Džudo kluba „Leotar“ u Trebinju je održan 14.kup „Trebinja“ i 7.memorijalni turnir „MILOŠ MRDIĆ“ na kome je učestvovalo 42.kluba sa oko 400 takmičara iz zemlje i inostranstva.

Na ovom turniru Džudo klub Berkovići je nastupio sa svoji 26 takmičara koji su napravili dobar rezultat osvojivši 14 medalja.

Zlato za berkovićke džudiste u Laktašima

Protelkog vikenda u Laktašima je održan Međunarodni džudo turnir "Laktaši Open 2017" na kome je učestvovalo oko 400 takmičara iz nekoliko zemalja u okruženju.

Džudo klub Berkovići nastupio je na ovome turniru sa svoja četiri takmičara,koji su u  izuzetno jakoj konkurenciji napravili dobar rezultat osvojivši 4 medalje,dvije zlatne i dvije bronzane.Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Jelena Bjelica i Marija Šukić,dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Milan Dobranić i Milan Đurica.