Opština Berkovici

Sport

Džudisti nastavljaju osvajanje medalja

El. pošta Štampa PDF

U organizaciji Džudo kluba "Braća Lukać" u Sarajevu održan je Prvi međunarodni turnir "KUP GRADA SARAJEVA", na kome je učestvovalo  preko 400 takmičara iz 38 klubova iz BiH,Srbije,Hrvatske i Crne Gore.

Berkovićki džudisti učestvovali su sa devet takmičara i ostvarili izuzetan rezultat osvojivši ukupno 8 medalja od kojih 3 zlatne,3 srebrene i 2 bronzane medalje.

Opširnije...

Uspješan vikend za berkovićke džudiste

Proteklog vikenda u Danilovgradu održan je Međunarodni džudo turnir  u organizaciji Džudo kluba "KOGA" ,na kome je učestvovao i mDžudo klub Berkovići sa svojih 7 takmičara koji su ostvarili izuzetan uspjeh, osvojivši ukupno 7 medalja od kojih 3 zlatne,2 srebrene i 2 bronzane medalje.

Prva mjesta i zlatne medalje osvoji su :Jelena Bjelica,Marija Šukić i Milan Đurica.

Džudisti nastavljaju berbu medalja

U organizaciji Džudo kluba Crnogorac iz Cetinja održan je 13 Međunarodni džudo turnir "13 NOVEMBAR" na kome je Džudo klub Berkovići učestvovao sa svojih sedam takmičara koji su ostvarili odličan rezultat osvojivši 6 medalja od kojih 3 zlatne,1 srebrenu i 2 bronzane medalje.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Ivana Gordić,Marija Šukić i Milan Đurica.

Džudisti osvojili 6 medalja na Trofeju Nikšića

Proteklog vikenda u Nikšiću ,u organizaciji Džudo kluba Onogošt ,održan je međunarodni džudo turnir  TROFEJ NIKŠIĆA na kome su berkovićki džudisti učestvovali sa devet takmičara koji su ostvarili dobar rezultat osvojivši 6 medalja, od kojih 3 zlatne i 3 bronzane medalje.

U  organizaciji Džudo kluba "Bosna" iz Vogošće održan je međunarodni džudo turnir"BOSNA NIPON".

Berkovićki džudisti učestvovali su sa svojih 6 takmičara koji su ostvarili dobar rezultat osvojivši ukupno 5 medalja od kojih 2 zlatne,2srebrene i jedna bronzana.