Naslovna Berkovići Privreda ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНОЈ ЈАВНОСТИ

ОПШТИНА БЕРКОВИЋИ

ОПШТИНСКА УПРАВА

Предмет: ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНОЈ ЈАВНОСТИ

На основу члана 19. Закона о рударству („Службени гласник Републике Српске“, број 59/12) и члана 4. став 2. Правилника о поступку одобравања експлоатационог поља и начину вођења евиденције о одобреним експлоатационим пољима („Службени гласник Републике Српске“, број 42/13)

Комисија коју је именовао Министар индустрије, енергетике и рударства, Рјешењем број: 05.07/310-234/16 од 12.05.2016. године, дана 10.06.2016. године (петак), са почетком у 11 часова, ће извршити увиђај на лицу мјеста у  привредном друштву „Bit Corporation“ д.о.о. у поступку давања одобрења за експлоатационо поље „Потком“ које се налази на подручју општине Берковићи.

Достављено:

1.на огласну таблу општине